Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Kráľovná svojho života - Jana Almaja Vaculčiaková
16 Feb. 2019

Kráľovná svojho života - Jana Almaja Vaculčiaková

 

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na seminár "Kráľovná svojho života"

 

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková
www.sulad.sk

 

Kráľovná je archetyp, ktorý v našej spoločnosti veľmi nepoznáme. S určitou dávkou kreativity a tvorivosti, môžeme objaviť kráľovnú aj vo svojom vlastnom živote, keď jej venujeme čas a priestor.

Život kráľovnej sa zdá byť v našom reálnom svete nepochopený. Sme zahltené povinnosťami, starosťami, stále niečo riešime, čo sa nám javí, alebo aj je, veľmi dôležité. Žijeme a napĺňame potreby iných, slúžime, tvoríme životy našich detí, mužov, blízkych. Máme v živote obdobia, kedy nás to obohacuje a je to pre nás úžasné. Potom príde čas, kedy začíname cítiť, že náš vlastný život ide akoby mimo nás. Jedného dňa sa začneme zaoberať tým, čo potrebujeme my samé a tým začíname otvárať dvere k vnútornej rovnováhe. Tvoriť pre seba, je tak isto dôležité ako podieľať sa na tvorení pre blízkych a ľudí okolo. Ak začneme vytvárať túto rovnováhu rozvinieme vlastnú spokojnosť a prinesieme ju všade, kde prídeme. Zároveň spoznáme svoju kráľovnú, jej schopnosti, múdrosť, hodnotu.

Trošku vám pomôžem. Môžete si seba predstaviť ako ženu, ktorá si vybudovala svoje kráľovstvo a teraz mu vládne. Sedíte na tróne, nebojíte sa tam byť sama a múdro spravujete všetko, čo je súčasťou vašej krajiny. Alebo si seba môžete predstaviť ako ženu, ktorá možno aktuálne buduje svoje kráľovstvo a potrebuje sa zamyslieť nad tým aké kráľovstvo vlastne potrebuje. Môžete si takéto kráľovstvo pomaly začať predstavovať pomocou svojej kreativity, inšpirovať sa od iných žien a budovať v každodennom živote.

Na začiatku je dobré uvedomiť si svoje schopnosti a zdroje, ktoré máte aby ste s väčšou istotou tvorili a vládli. Môžete zistiť ako vás vnímajú ľudia a ako na nich pôsobíte vy ako kráľovné. Môžete podporiť svoju hodnotu a vlastnú múdrosť a byť si vedomé toho, čo ste doteraz vytvorili. Môžete začať aj takýmto hravým spôsobom meniť svoj život k lepšiemu. Často nám práve takýto deň pomôže vidieť riešenie, načerpať silu na ďašiu cestu, pookriať, spoznať niečo nové, vzájomne sa inšpirovať, zrelaxovať, podporiť, povzbudiť, spolupracovať, byť.


 

Pre koho je stretnutie vhodné?

Pre ženy každého veku, ktoré chcú spoznať a v sebe vnímať svoju hodnotu, ktoré chcú tvoriť a žiť svoj život podľa svojich potrieb a predstáv. Pre ženy, ktoré prechádzajú obdobiami zmien a cítia, že si potrebujú poukladať, pretriediť, získať nadhľad nad tým, čo sa práve deje. Pre ženy, ktoré chcú byť spokojné, zdravé a šťastné.

Čo vám takýto deň prinesie?

Čas, kde zameráte pozornosť na seba a svoj vlastný život

Zachytíte aktuálny stav a ziste ako si budujem svoje "kráľovstvo"

Spoznáte svoje hodnoty, priority, zdroje, o ktoré sa môžete oprieť

Uvoľníte sa pomocou pohybu, tancom, maľovaním, uvedomíte si a rozšírite možnosti, ktoré máte pri tvorení vlastného života.

Zrelaxujete a otvoríte sa vlastnej kreativite a tvorivosti

Spoznáte iné ženy a podelíte sa s nimi o názory a skúsenosti

Spoznáte svoj postoj kráľovnej a zavnímate v čom je jej hodnota

Začnete vnímať svoje schopnosti kráľovnej a budete ich vedome používať v každodennej realite

Môžete si urobiť predstavu o tom, čo chcete bezpečne meniť v budúcnosti.

Prežijete krásny a inšpirujúci deň, plný tvorivých podnetov, nových zážitkov, zábavy, zdieľania, spoznávania nových možností a relaxácie.

Všetko, čo zažijeme a naučíme sa spoločne, môžeme preniesť do svojich rodín alebo práce a tak obohatiť spoločný život blízkych ľudí.


 

 

Dátum a čas:  16.2.2019 o 10.00 - 17.00 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava pozri na mape

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)

 

Cena:  54 €

Po prihlásení minimálneho počtu účastníkov Vám zašleme údaje na úhradu ceny semináru.

 

Viac informácií: 0908 741 211/ Andrejka Fabianová

 

Materiál na tvorenie je zabezpečený. Prineste si pohodlné oblečenie na pohyb, myseľ otvorenú tvorivosti.

 

Registrácia je nutná:

 

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku