Lektori

Prednášky a semináre
 • Hanka Ondrušková
  lektorka a trénerka

  Pôsobím ako lektorka a trénerka soft skills (komunikačných a prezentačných schopností) od roku 2006. Učím predovšetkým komunikáciu, time manažment a prezentačné zručnosti. Mojimi kurzami prešli za osem rokov pôsobenia v tomto odbore tisíce ľudí. Prednášam najmä pre vzdelávacie spoločnosti a vyučujem komunikáciu na VŠE v Prahe. V roku 2012 som začala spolupracovať s Českou televíziou.

 • Andrejka Fabianová
  homeopatka

  Som liečiteľka, sprievodca na ceste hľadania samého seba. Prostredníctvom vlastných skúseností hľadám príčiny ochorení a bolestí, ktoré prežívame. Po absolvovaní 5-ročného štúdia klasickej homeopatie a dlhom období venovanom osobnému rozvoju pracujem s témami: sebaláska, sebauvedomenie, strachy, vnútorné dieťa... Som jednou zo zakladateliek Centra Svet možností, kde pôsobím ako lektorka, homeopatka a poradkyňa v oblasti zdravia.

 • Marcela a Andrej Godó
  terapeuti Dornovej metódy PLUS

  Je jedno, kým sme boli včera, dôležité je, kým sme dnes! Sme partneri, v živote aj v práci, ktorá je vlastne našim koníčkom. Vzdelávame sa každý deň, pretože tak ako každý odtlačok prsta, každá osobnosť, tak aj každá chrbtica je iná. Sme terapeutmi Dornovej metódy PLUS, pretože táto skutočne pomáha už v rovine príčiny, nielen v rovine dôsledku. Dornova metóda PLUS nám zmenila životy. Nie je naším cieľom ohurovať niekoho početnými módnymi terapiami, ale venovať každému človeku dostatok času, energie a lásky na terapiu, ktorá je jedinečná a dokonale fungujúca.  

 • Yvona Vera Ragasová
  kouč, lektor a tréner

  Pôsobím ako kouč, lektor a tréner. Svoje aktivity zameriavam do oblastí sebavedomia, sebapoznania a osobného rozvoja. Som presvedčená, že iba človek ktorý pozná svoje prejavy a fungovanie v rôznych roliach svojho bytia je schopný sa prijať a zmeniť.  A je zajedno, či sa to týka nášho pôsobenia pracovného, vzťahového alebo duchovného... najdôležitejší vzťah je dobrý vzťah ku sebe. Najdôležitejšia práca je práca na sebe. A to na všetkých úrovniach nášho bytia!

 • Lenka Urban
  Certifikovaná koučka a lektorka empatickej komunikácie

  Celý môj život ma sprevádza záujem o komunikáciu. Zaujíma ma akým spôsobom ľudia spolu rozprávajú, aké ich motívy za tým stoja a čo formuje ich spôsob prejavu. Zaujíma ma čo sa odohráva v ich vnútri a ako reagujú na to čo vidia alebo počujú. A vidím a zažívam aj to, ako jednoducho vznikajú nedorozumenia. Keď som na vlastnej koži zažila silu nenásilnej komunikácie od Marschalla B. Rosenberga, bolo mi jasné, že presne to potrebujem pre svoj vlastný rozvoj i prácu so svojimi klientmi. Nenásilná komunikácia je viac než komunikácia, má terapeutické účinky – lieči a posilňuje medziľudské vzťahy. Pretože tam, kde sú vzťahy zdravé, nie je miesto pre konflikt. Poznatky a skúsenosti z mojej koučovacej praxe ma inšpirovali k zostaveniu seminárov, v ktorých zhrňujem základné témy, ktoré moji klienti najčastejšie riešia – seba/dôvera, seba/láska, porozumenie vlastným pocitom a potrebám, pochopenie druhých a láskyplná, rešpektujúca komunikácia samého k sebe, v rodine/partnerstve aj v práci. Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najprv sám sebou. Sokrates

 • Miloš Matula
  Duchovný učiteľ, terapeut, spisovateľ, žurnalista, filmový a hudobný producent, reklamný a PR špecialista

  Už viac ako 20 rokov sa venujem hľadaniu Pravdy. Učil som sa u rôznych duchovných učiteľov a liečiteľov po celom svete. Mojím veľkým učiteľom je majster Abd´El Hakim Awyan, držiteľ ústnej tradície starovekého Egypta a nositeľ Kľúčov Thovta, ktorý ma zasvätil do týchto tajomných mystérií. Tiež som študoval tradíciu Sachmet Montu a ich siriánsku filozofiu. Dlhé roky sa zaoberám meditáciou a prácou s energiou – vnútorné energetické cvičenia, práca s kameňmi, pránickou energiou a podobne. Fascinujú ma regresné techniky, astrológia, anjeli, učenie Majstrov Atlantídy, fytoterapia. Mojou veľkou láskou je egyptská mystika, meditácia, práca s kameňmi a muzikoterapia.

 • Tomáš Keltner
  spisovateľ, rečník a konzultant

  Súčasný spisovateľ, rečník a konzultant v oblasti osobného rozvoja. Jeho skúsenosti prinášajú unikátny spôsob riešenia problémov, ako aj šokujúce odhalenie síl, ktoré pôsobia v tejto realite. Jeho schopnosť odpovedať na rad duchovných otázok pramení z  jeho skúseností v  extrémnych situáciách a  z  vlastných vnútorných prežitkov. Sám prešiel procesom, ktorý vo svojich knihách nazýva tranformáciou vedomia.

 • Ivanka Adamcová
  spirituálna učiteľka

  Ivana Adamcová pracuje  v médiách,  dlhodobo sa zaoberá nielen ženskou spiritualitou (www.zenskaspiritualita.sk) a duchovnom. Venuje  sa  kreatívnej tvorbe. Vedie semináre na transformáciu strachov, problémov a tieňov... Milujem sny, imagináciu, hry, smiech, lásku a zmenu k lepšiemu :-))) 

 • AlANA DEV PRIYA Židziková
  Trénerka jogy, ajurvédska terapeutka

  Dlhé roky sa venujem zdravej výžive, alternatívnej medicíne, duchovným terapiám a liečeniu. Študovala som rôzne východné techniky – jogu, ajurvédu, tantru, masáže, reiki, liečenie pomocou energií, anjelov a krištáľov, meditáciu. Vediem pravidelné skupinové meditácie a organizujem rôzne joga, meditačné pobyty a workshopy. Tiež sa venujem liečeniu energiami a masážam, predovšetkým ajurvédskym, tantrickým, reflexným. Kombinujem techniky z rôznych typov masáží, pracujem intuitívne a vždy sa prispôsobujem potrebám klienta, jeho aktuálnemu zdravotnému stavu, nálade a celkovej atmosfére. Veľmi rada cestujem, fascinujú ma východné kultúry a predovšetkým India, kde som našla odpovede na mnohé otázky a svoj druhý domov. Tu som od svojho Majstra prijala duchovné meno Dev Priya. Rada píšem a maľujem, milujem slnko, prírodu a zvieratá – preto sa snažím žiť ekologicky a som vegetariánka. Liečiť ľudí a pomáhať im nájsť cestu považujem za svoje poslanie v tomto živote.

 • JÚLIA (DŽULI) SELLERS
  spisovateľka, konzultantka, lektorka, ale predovšetkým služobníčka nezištnej lásky

  V roku 1995 zažila prvý mimotelový zážitok. Zaoberá sa kvantovou fyzikou, voľnou a skalárnou energiou, anomálnou kogníciou, aplikovanou prekogníciou, diaľkovým nazeraním, mimotelovými zážitkami, zážitkami blízko smrti, rezonančnou kavitáciou, studenou fúziou, ESP, bioenergetikou, kymatikou (cymatics), vibračno-oscilačnými vzťahmi, čiže vzťahmi medzi zvukom a elektromagnetickou radiáciou ako aj zlúčením vedy a náboženstva. Prednáša hlavne o fenoméne mimotelových zážitkov. Jej manžel trávi podstatnú časť času mimo svojho tela a to pri plnom vedomí (nejedná sa o fenomén astrálneho cestovania). Všetko o manželových mimotelových zážitkoch a zákonoch vesmíru píše v knihe „Videl som to zajtra“. www.juliasellers.sk

 

 • Aktuálne informácie pozrite na facebooku