Lektori

Prednášky a semináre
 • Andrejka Fabianová
  homeopatka

  Som liečiteľka, sprievodca na ceste hľadania samého seba. Prostredníctvom vlastných skúseností hľadám príčiny ochorení a bolestí, ktoré prežívame. Po absolvovaní 5-ročného štúdia klasickej homeopatie a dlhom období venovanom osobnému rozvoju pracujem s témami: sebaláska, sebauvedomenie, strachy, vnútorné dieťa... Som jednou zo zakladateliek Centra Svet možností, kde pôsobím ako lektorka, homeopatka a poradkyňa v oblasti zdravia.

 • Marcela a Andrej Godó
  terapeuti Dornovej metódy PLUS

  Je jedno, kým sme boli včera, dôležité je, kým sme dnes! Sme partneri, v živote aj v práci, ktorá je vlastne našim koníčkom. Vzdelávame sa každý deň, pretože tak ako každý odtlačok prsta, každá osobnosť, tak aj každá chrbtica je iná. Sme terapeutmi Dornovej metódy PLUS, pretože táto skutočne pomáha už v rovine príčiny, nielen v rovine dôsledku. Dornova metóda PLUS nám zmenila životy. Nie je naším cieľom ohurovať niekoho početnými módnymi terapiami, ale venovať každému človeku dostatok času, energie a lásky na terapiu, ktorá je jedinečná a dokonale fungujúca.  

 • Yvona Vera Ragasová
  kouč, lektor a tréner

  Pôsobím ako kouč, lektor a tréner. Svoje aktivity zameriavam do oblastí sebavedomia, sebapoznania a osobného rozvoja. Som presvedčená, že iba človek ktorý pozná svoje prejavy a fungovanie v rôznych roliach svojho bytia je schopný sa prijať a zmeniť.  A je zajedno, či sa to týka nášho pôsobenia pracovného, vzťahového alebo duchovného... najdôležitejší vzťah je dobrý vzťah ku sebe. Najdôležitejšia práca je práca na sebe. A to na všetkých úrovniach nášho bytia!

 • Tomáš Keltner
  spisovateľ, rečník a konzultant

  Súčasný spisovateľ, rečník a konzultant v oblasti osobného rozvoja. Jeho skúsenosti prinášajú unikátny spôsob riešenia problémov, ako aj šokujúce odhalenie síl, ktoré pôsobia v tejto realite. Jeho schopnosť odpovedať na rad duchovných otázok pramení z  jeho skúseností v  extrémnych situáciách a  z  vlastných vnútorných prežitkov. Sám prešiel procesom, ktorý vo svojich knihách nazýva tranformáciou vedomia.

 • AlANA DEV PRIYA Židziková
  Trénerka jogy, ajurvédska terapeutka

  Dlhé roky sa venujem zdravej výžive, alternatívnej medicíne, duchovným terapiám a liečeniu. Študovala som rôzne východné techniky – jogu, ajurvédu, tantru, masáže, reiki, liečenie pomocou energií, anjelov a krištáľov, meditáciu. Vediem pravidelné skupinové meditácie a organizujem rôzne joga, meditačné pobyty a workshopy. Tiež sa venujem liečeniu energiami a masážam, predovšetkým ajurvédskym, tantrickým, reflexným. Kombinujem techniky z rôznych typov masáží, pracujem intuitívne a vždy sa prispôsobujem potrebám klienta, jeho aktuálnemu zdravotnému stavu, nálade a celkovej atmosfére. Veľmi rada cestujem, fascinujú ma východné kultúry a predovšetkým India, kde som našla odpovede na mnohé otázky a svoj druhý domov. Tu som od svojho Majstra prijala duchovné meno Dev Priya. Rada píšem a maľujem, milujem slnko, prírodu a zvieratá – preto sa snažím žiť ekologicky a som vegetariánka. Liečiť ľudí a pomáhať im nájsť cestu považujem za svoje poslanie v tomto živote.

 • JÚLIA (DŽULI) SELLERS
  spisovateľka, konzultantka, lektorka, ale predovšetkým služobníčka nezištnej lásky

  V roku 1995 zažila prvý mimotelový zážitok. Zaoberá sa kvantovou fyzikou, voľnou a skalárnou energiou, anomálnou kogníciou, aplikovanou prekogníciou, diaľkovým nazeraním, mimotelovými zážitkami, zážitkami blízko smrti, rezonančnou kavitáciou, studenou fúziou, ESP, bioenergetikou, kymatikou (cymatics), vibračno-oscilačnými vzťahmi, čiže vzťahmi medzi zvukom a elektromagnetickou radiáciou ako aj zlúčením vedy a náboženstva. Prednáša hlavne o fenoméne mimotelových zážitkov. Jej manžel trávi podstatnú časť času mimo svojho tela a to pri plnom vedomí (nejedná sa o fenomén astrálneho cestovania). Všetko o manželových mimotelových zážitkoch a zákonoch vesmíru píše v knihe „Videl som to zajtra“. www.juliasellers.sk

 • Ivana Dolinská
  Terapeutka a lektorka osobnostného rozvoja

  Viac ako 10 rokov trénuje rôzne metódy a postupy, ktoré ľuďom pomáhajú pracovať so svojimi myšlienkami, uvoľňujú negatívne emócie a otvárajú skryté schopnosti a dary. Vedie ľudí k porozumeniu svojho vnútorného sveta, tak aby sa s ním naučili pracovať pozitívnym a liečivým spôsobom. Pracuje s esenciami rôznych druhov psychoterapie, koučingu, energetickej medicíny, meditácií a kvantových náuk. www.posun.sk

 • Zuzana Dlhopolcová
  terapeutka, lektorka

  Ak chceme žiť v harmónii, musíme mať v sebe vytvorené harmonické prostredie na všetkých úrovniach -  na úrovni tela, mysle aj duše. Takto sme stvorení a takto tvoríme jednotu, v ktorej  sa jednotlivé úrovne navzájom ovplyvňujú. V duchu tohto poznania pracujem s klientmi počas konzultácií, terapií a kurzov. Pri práci s klientom sa riadim srdcom, svojou intuíciou a pocitmi. Každý klient dostane niečo iné z "balíčka" ponúkaných služieb (práca s kvantovým poľom, pôsobenie terapeutických ladičiek, kraniosakrálna terapia). Svoje vedomosti a skúsenosti odovzdávam ďalej na svojich seminároch a kurzoch. 

 • Jarmila Bakerová
  konzultant, poradca, kouč, lektor

  Pôsobila  v rôznych pracovných oblastiach či už to bol obchod, marketing, vzdelávanie či ľudské zdroje a vždy znovu a znovu som si uvedomovala, ako veľmi sú pre ľudí dôležité témy: sebavedomie, sebaúcta a pozitívne sebahodnotenie a ako veľmi cítia ich nedostatok. Tu niekde sa začalo hľadanie ciest, ako to dosiahnuť. V súčasnosti ako konzultant, poradca či kouč využíva viacero vzájomne sa podporujúcich nástrojov na to, aby  pomohla svojim klientom nájsť dostatok záchytných bodov, aby mohli byť sami sebou. Viacej info: http://www.typologia.sk/kontakty.html

 • Skořepa Petr (CZ)
  Lektor Školy přírodního stavitelství, léčitel nemocných domů, průvodce tmou

  Skořepa Petr (ČR) Hlavní lektor Školy přírodního stavitelství, léčitel nemocných domů, průvodce tmou. Napsal knihu "Jak na soběstačný dům". Zakladatel sdružení Ekovesnice o.s. a Eko-osada o.z. jenž staví a učí jak dobře a levně stavět z místních přírodních a recyklovaných zdrojů kvalitní obydlí, jenž užitnou hodnotou a energetickou nenáročností předčí dnešní běžnou výstavbu, životností a odolností se vyrovnají. Realizuje stavby z přírodních nebo recyklovaných materiálů. Využívá fyzikální zákony na větrání, klimatizaci a topení. Navrhuje soběstačné domy (i stěhovatelné domy), bez nutnosti napojení na jakékoli sítě. Získávání energie ze slunce a větru. Vše jednoduše, údržbově a svépomocí. ekovesnice.cz

 

 • Aktuálne informácie pozrite na facebooku